Hediye Paketi Çeşitleri


Sevdiklerinize aldığınız hediyeler kadar sunumu da oldukça önemlidir. Harika şekilde paketlenmiş hediyeniz daha ilk saniyeler de heyecan yaratacaktır. Erkek hediye paketleri ve kadın hediye paketleri birbirinden farklı ve özel olduğunu hissettirmesi ise sizi de mutlu kılar.

Hediye paketi çeşitleri nelerdir?

  • Kağıt Hediye Paketi
  • Karton Hediye Paketi
  • Mekik Hediye Paketi
  • Çanta Hediye Paketi

Hediye paketleri kullanım şekline göre değişmektedir. Hediye ebatına, şekline göre seçilebilen hediye paketleri ile sevdiklerinize armağan edeceğiniz hediyeleri kaliteli olarak sunmanıza olanak sağlar.

Firmalar içinde adeta bir reklam aracı olan hediye paketleri ile marka bilinirliğini arttırma ve uzun zaman isminin elden ele dolaşmasına vesile olur. Hediye paketleri arasında en sık tercih edilen kağıt hediye paketleridir.

Firma sahipleri için vazgeçilmez olan kağıt paketler maliyeti düşük ancak etkisi büyük ürünlerdir. Örneğin bir tekstil mağazasından aldığınız hediye kazak için kağıt hediye paketi kullanmak, hem müşterilerinizi özel kılar, hem de düşük maliyetle doğal bir reklam sergilemenize neden olur.

Hediye paketlerinin dokuması da burada önemli rol oynamakta. Genel kullanım alanına göre tercih edebileceğiniz hediye paketleri kağıt tipleri şu şekildedir.

  • Amerikan Bristol Kağıt
  • Kuşe Kağıt
  • Esmer Kraft
  • Triplex Karton
  • Hamur Karton

Dilediğiniz renk ve ebatlarda toplu basımda yaptırabileceğiniz hediye paketleri için ister sadece firmanızın logosunu, isterseniz de daha sempatik olması amacı ile bayanlara kalpli, erkeklere ise karo şeklinde görselliği zengin paketleme seçeneklerini de seçebilirsiniz.

Tüm kağıt çeşitleri piyasa da sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca çanta hediye paketi için seçeceğiniz karton kağıt ile de çanta sapını zenginleştirici aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz kabartmalı olarak da hazırlatabileceğiniz hediye paketleri sunumlarda muhteşem bir hava yaratabilir. Yada varaklı veya lak lı olarak da hediye paket seçeneklerine yönelebilirsiniz.

Ayrıca sevdiklerinize hediyeler ile birlikte kısa notlar ile de bu anı zenginleştirmeniz için üretilen Hediye Zarfı çeşitlerini de ekleyebilirsiniz. Hediye zarfları ile sevdiklerinize ufak tefek sürprizler yapın.  Hediyeniz için Ağzı bantlı hediye paketi her zaman doğru tercihlerden birisi olacaktır. Farklı bir dizayna sahip olan Mekik Hediye paketi de diğer alternatifler arasında olabilir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir