Toptan Karton Çanta İmalatı

karton canta cesitleri

karton canta cesitleri


Şık tasarımların hediyeler ile birlikte sunulması harika bir deneyimdir. Karton çantalar ile sevdiklerinize edeceğiniz armağanlar daha da değerlenir ve uzun yıllar karton çantalarda saklanabilir.

Firma sahiplerinin son yıllarda klasik torba çeşitlerinden uzaklaşarak, kalıcı, dizaynı muhteşem karton çantalara yönelmesi ile toptan karton çanta imalatı da zirveye çıkmıştır.

Züccaciyeden, kuyumculuğa, tekstilden, kozmetiğe her alanda kullanılan karton çantalar uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Doğal bir reklam pazarı oluşturan çantalar elden ele gezerek reklamınızı yaymaya devam eder.

Üzerine markanızın imajını yansıtıcı logo tasarımı, yada istediğiniz grafik tasarımı entegre ederek marka bilinirliğinizin artışında bu kanalı kullanmalısınız. Uygun fiyatı ve göz alıcı tasarımları ile karton çanta modelleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Üst kalite estetiğe sahip olan karton çanta ve karton poşetler, birçok çeşide sahiptir.

  • El geçmeli karton poşet
  • İpli karton çanta
  • Beyaz karton poşet

Sektörünüze göre ihtiyacınız olan karton çanta- poşet seçeneklerinden dilediğiniz ebat ve ölçülere, dilediğiniz tasarım çalışmalarına sahip olabilirsiniz. Her alanda kullanılan karton poşetler, kuşe veya Amerikan Bristol ile de zengin görünüme ulaştırılabilir.

Karton çantalarınıza vereceğiniz tasarımda sizi veya firmanızı, markanızı temsil edici tüm detaylara dikkat etmelisiniz. Kalitesi ve görsel estetiği ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

karton canta

Karton Poşet ve Karton Torba Çeşitleri

Varak, yaldızlı, lak gibi tüm seçeneklerden dilediğinizi örnek olarak talep edebilir ve toptan basım için ön görülen karton poşeti inceleyebilirsiniz.

Karton poşetinizi çeşitli aksesuarlar ile zenginleştirebilir, farkındalık yaratarak bilinirliğinizi müşteri odaklı memnuniyeti arttırarak sağlayabilirsiniz.

Diğer seçenekler arasında daha az maliyete sahip olabileceğiniz Kraft poşet çeşitleri de yeni firma sahiplerini memnun edecektir. Deneme amaçlı sahip olmak istediğiniz karton çanta çeşitleri emin olun ki klasik poşet ve çanta çeşitlerine göre daha kaliteli ve ergonomik olacaktır.

Büyük ebatlarda ihtiyacınız olan poşet çeşiti için ise karton torba modellerine yönelmelisiniz. Örneğin tekstil alanında bulunan mağazanız için yüksek alışveriş kitlesine sahip kişilere küçük karton poşetlerden çok sayıda paket hazırlamak yerine sadece bir veya iki adet karton torba ile alışverişlerini zenginleştirebilirsiniz.

Karton poşetler beyaz, esmer ve Kraft olarak değişiklik gösterir. Elbette talebe ve yapılabilme durumuna göre farklı renk seçeneklerin de de karton çantalara sahip olabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir